Jasne strony Internetu

Jasne strony Internetu

W ten sposób możemy zwyciężyć zło (-777 i -666) poprzez dobre (888) i możemy nawet osiągnąć szczęście.

Dobrym mój przyjaciel wskazał mi, że tak jak w matematyce negatywny ilość razy liczba ujemna równa liczbę dodatnią, więc ze starego i nowego charakteru. Mamy umarł w Adamie i tak stała się zła (pierwszy minus), ale wtedy mamy umrzeć w Chrystusie do tego świata ( "Jestem ukrzyżowany na ten świat i ten świat jest ukrzyżowany dla mnie"; drugi minus).wfw.com.pl/strony/jak-promujemy Końcowym efektem jest pozytywne!

Stan Chrystusa ostatecznego dobra ludzi (888), należy odróżnić od prelapsarian Adamowa dobrym człowiekiem (777) nie może zostać przekształcony ujemnego (-888 jest absolutnie niemożliwe). Chrześcijanie po raz być wolny od wszelkich negatywnych cech i będzie błyszczeć jak gwiazdy we wszechświecie, mających postać Chrystusa z 888 !! Bestia będzie wrzucony żywcem do jeziora ognia wraz z Antychrystem (pierwszy jest bestią z morza (narodów niespokojne), a drugi jest zwierzę z ziemi (narodu Izraela). Ludzka Chrystusa strona 888, jak wspomniano wcześniej, to należy odróżnić od Jego boskiej stronie (które, oczywiście, nigdy nie będziemy osiągnięcia celu, nie może być tylko jeden Bóg), który jest nieskończoną w nieskończoności, a jednocześnie absolutna prostota miłości. "Bóg jest miłością". Pozwól nam czcić Go ...

Biblia stwierdza, co następuje: "Kształtowanie światła i tworzenie ciemność, wprowadziwszy pokój i tworzenie zło; Ja, Pan, czynię to wszystko. " Zanim wejdę na tym najtrudniejszym tematem chcę twierdzić, że Bóg w Chrystusie Jezusie, jest lekki i życie, miłość i droga (jedyna droga) i prawdą. Chrystus jest gwiazda poranna, która pojawia się, gdy wszystkie inne gwiazdy znikną. pozycjonowanie Gdynia Dlatego On jest jedyną gwiazdą i nikt nie może przyjść do Boga Ojca inaczej jak tylko przez Niego. Dlaczego więc to tutaj powiedzieć, że Bóg tworzy (w rzeczywistości jest w trakcie tworzenia [imiesłów jest stosowany]) zła, jakby On mógłby być sprawcą grzechu? Straszna myśl.
Artykuł dzięki: