Ubezpieczenie przez wycieczka

Ubezpieczenie przez wycieczka

Kopiec Wielki Wąż jest sztuczna kopiec ziemi gleby, która jest w kształcie długiego rozwijania węża rozciągający się prawie ćwierć mili. Kształt rozwijania węża również wydaje się przedstawiać, ponieważ jest to temat do przełknięcia owal jajowatą w jej otwarte usta. Początki tego kopca Mówi się, że między 1000 a 1500 AD.janpolbis.pl/pl/torby-na-laptopa

Powszechnie uważa się, że dwie hodowle były odpowiedzialne za Kopiec Węża. Pierwszym z nich jest Adena Ludzie, którzy żyli w tym obszarze od około 6 wieku pne do wczesnego 1st AD wieku http://alllineslogistics.pl/. Adena zbudowali dwa stożkowe kurhany w pobliżu Węża. Ale obecność trzeciego eliptycznym kształcie kopca pogrzebu w Parku oraz miejsce wioska w pobliżu ogona węża wskazywać w kierunku Fort starożytnej kultury, która istniała od 1000-1550 AD.

Niedawne wykopaliska Kopca Serpent w 1995 roku wskazuje, że został zbudowany w 1070 AD, który to czas, kiedy kultura Fort Starożytnej istniało. Po raz pierwszy testowane i zarysowane w 1840 roku i wydobyty przez archeologa Harvard F.W.Putnam pod koniec 19 wieku.

Celem budowy takiego kopca jest nadal tajemnicą. Jak wynika z wykopalisk, to nigdy nie był używany do pochówków. Jest szkoła myśli, że może to być ofiara dla bogów, jak to jest oczywiście wyższy niż poziom gruntu i ma być widziane z góry.

Cewka Węża jest częstym święty symbol całej starożytnych kultur i często przedstawia święte siły ziemi. Może to również oznaczać, że ludzie, którzy budowali kopiec czcili Ziemię jako Matki Boskiej.

Kopiec Wielki Wąż został chronione i zachowane w publicznym parku od ponad stu lat i teraz przyciąga wielu turystów, którzy korzystają z przyjemności chodzenia na zalesionym chodnik wokół węża. Mogą też odwiedzić muzeum na miejscu, które ma eksponatów na wizerunek, a także geologii okolic.

Artykuł dzięki: