Czy skorzystac z uslug przewodnika

Czy skorzystac z uslug przewodnika Australia, Malezja, Tajlandia i Singapur ustawić podatku papierosów o 70 procent. Podczas pobytu w Indonezji, wystarczy ustawić najwyższy podatek od papierosów o 40 procent. Z tego podatku wynosi cenie detalicznej papierosów w Indonezji jest piątą ceny w porównaniu do ceny papierosów w Malezji.

Cena tanich papierosów palaczy jest zwiększenie konsumentów w Indonezji.Den Arte Dostęp do papierosów jest bardzo proste. Na podstawie ostatniego badania WHO i American Cancer Society, około 70 procent indonezyjskich palaczy to mężczyźni. I 3 procent kobiet palaczy Indonezja.

Indonezja odgrywa podwójną rolę mylące. Jedna strona dochodu zdobył z papierosem, ale z drugiej strony wielu z Indonezji straci swoje zasoby ludzkie z powodu uszkodzeń spowodowanych przez papierosy. Ale towarzystwa ubezpieczeń zdrowotnych w Indonezji, które gwarancji swojego klienta o skutkach palenia?

Kampania antynikotynowa świecie nadal umacniać. Bogate kraje i wykształcony świadomi niebezpieczeństw od palenia. Ruch antynikotynowa trudniej i http://www.apartamenty.in/pl/apartamenty spróbuj kampanii w tej kwestii na poziomie globalnym ruchu. Federacja Piłki Nożnej (FIFA), a nawet podpisał umowę z WHO regulować i zakazać sponsorowaniem w dziedzinie piłki nożnej.

MTV wspiera kampania antynikotynowa i wezwał młodzież, aby nie palić. Kraje w Europie i innych azjatyckich i ratyfikowania Konwencji następnie antytytoniowej (FCTC).

Ale opór przemysłu papierosowego w Indonezji jest jeszcze bardzo słaby. Ruch antynikotynowa zarówno od obywateli, społeczności, lekarzy, w tym z mediów jeszcze silny. WHO Indonezja wybrała kilka nazwisk artystów i sportowców do sportowego krajowych kampanii antynikotynowej. Wśród mistrz tenisa Angelique Widjaja, kulturysta Ade Rai, i modelowej Tracy Trinita.

Ale nie na tyle, aby reprezentować wszystkie trzy i przenieść ludzi z Indonezji do ustalenia ruch anty-palenia.
Artykuł dzięki: