Jak ubrac sie na wycieczke w gory

Jak ubrac sie na wycieczke w gory

Kambodży i Indonezji to raj dla przemysłu tytoniowego. Oba kraje są stosunkowo biedny kraj nie jest? Indonezja Szacuje się, że wskaźnik ubóstwa wśród 49 procent w kosztach utrzymania średnio dwa dolary dziennie do Ameryki. Oba nie mają zasady i ograniczenia regulujące kwestie kontroli tytoniu uważnie.

Dla przemysłu tytoniowego jest najbardziej dochodowych możliwości.zapraszamy na naszą stronę internetową przemysł papierosowy ma żadnej władzy i kapitału w celu zwiększenia jej działalności oraz maksymalizacji zysku. Przemysł oferuje eliksir wymarzony promocyjne i reklamy dla publiczności, aby wydostać się z biedy.

I oferują słowa sugestywne reklamy i interesujący sukces. To jest sen i sen dla wszystkich ludzi. Sukces przemysł tytoniowy poprzez oferowanie papierosa. Porzucenie tytoniu jest jednym z głównych sposób dla każdej osoby, aby wydostać się z biedy i żywej sukces szybko.

Bieda stała ziemia dla zysku. A przemysł był świadomy tego warunku. Ubóstwo, brak reprezentacji regionalnej i rola rządu, brak świadomości politycznej, a rola mediów, którzy są bezradni w reklamie papierosów.

Dane AC Nielsen pokazują wydatki na reklamę w sektorze przemysłu tytoniowego Rp 1600000000000 rok 2006. Które kretynie mediów straci a oferta pieniędzy na to? Jeden mediów w Indonezji może być świadomy i nie wybrać, aby zaakceptować reklamy tytoniu. Ale chodzi o to, w jakim stopniu siła tego medium przetrwa? I powstrzymać się przed atakiem reklamy papierosów.

Papierosy stał się głównym zużycie dla ubogich. Spożycie papierosów w ciągu roku osiągnęła 225 miliardów pałeczek. Papierosy mają 4000 toksycznych związków chemicznych. A papierosy są wiodącą przyczyną nowotworów wywołujących choroby serca i innych chorób, które powodują śmierć w dłuższym okresie. Każdego roku ludzie umierają jak wskazano papierosa powoduje aż 400.000 w Indonezji!

Artykuł dzięki: