Jak zaoszczedzic podczas wycieczki

Jak zaoszczedzic podczas wycieczki

W starożytnych językach takich jak hebrajski i grecki litery alfabetu miał znaczeń liczbowych. Totalled litery składające się na imię Jezusa po grecku przyjść do 888!

Numer 8 stoi na nowy początek, ponieważ Bóg wziął sześć dni, aby świat i odpoczął siódmego dnia.

7 Czy liczba doskonałości, zarówno dobre i złe. Chrystus Jezus wykracza poza ludzkiej doskonałości w tym, co jest dobre; ponieważ On jest nie tylko człowiekiem, ale również Bogiem.

Triple 8 oznacza boski wymiar, ponieważ istnieją trzy Osoby Trójcy.

W wersetach zamykających Pieśni nad Pieśniami ukochane pragnie, Salomon odbiera tysiąc sztuk srebra (i 200 Bądźcie dla hodowców owocu). Teraz Chrystus jako prawdziwy Salomona otrzymał imię ponad wszelkie imię. Tak, na ziemi był 888, ale teraz jest 1000. Liczba 1000 jest mowa zarówno pracy i Salomona. Rozmowy o pracy prawdziwego adwokata lub prawnika - jeden z tysiąca - i Salomona mówi godnego człowieka w ten sposób. W obu przypadkach oznaczało Chrystus (Job: Wiem, że mój Odkupiciel żyje; Salomon: Znalazłem Mesjasza, lecz nie kobietą).

Ale w Pieśni nad Pieśniami, rozdział 5. 10, panna młoda mówi, że jej ukochany "unosi się w górę jak sztandarem ponad 10.000 [inne]." Chcemy powiedzieć, że jest nieskończony. I to plandeki budowlane On nie Nieskończony Jedna nieskończoności dla Kościoła!

Greckie litery Imieniu Jezusa przychodzą do wartości numerologiczne od 888. jota reprezentuje wartość 10, 8, eta sigma 200, Omicron 70 i upsilon 400. Ponieważ istnieją dwie Sigmy w Imieniu Jezusa, ten dodaje do 888. Podobnie jak w starożytnych rękopisów tylko litery, tak zwane majuscules (później uncials), zostały wykorzystane i bez końca Sigmy, całkowita ma dojść do 888, a nie 694.

Jezus będzie naśladowany przez antychrysta, który jako fałszywego proroka będzie reprezentować bestię z numerem apokaliptycznej z 666.
Artykuł dzięki: