Jak szukac taniego hotelu

Jak szukac taniego hotelu

bezdomnych populacji studentów Oregonie ustabilizowała się w tym roku na ponad 20.000, według najnowszych danych z Departamentu Edukacji Oregon. W roku szkolnym 2011-2012, 20,370 uczniów mieszkających w Oregonie (około 3,7%) zostało zidentyfikowane przez okręgów szkolnych jak bezdomna. Jest to niewielki spadek z wysokiego 20,545 zeszłorocznego i oznacza pierwszy rok Oregon, że liczba nie wspiąć ponieważ DOE rozpoczęła śledzenie bezdomnych studentów w 2003 roku.

„Już drugi rok z rzędu, liczba studentów Oregon zajmujących się bezdomnością zwieńczona 20.000” Oregon Zastępca Kuratora Instruction Public Rob Saxton ogłosił w czwartek. „Liczby te są wytrzeźwienia przypomnienie o bardzo realnym wpływie nasza sytuacja gospodarcza wywiera na naszych uczniów i ich rodzin.”

DOE klasyfikuje studenta jako „bezdomni”, jeśli student nie posiada stabilną obudowę; obejmuje studentów mieszkających w schroniskach, spanie w samochodach, mieszkających na własną rękę, lub żyjących krewnych mieszkających w podwoiła się sytuacji mieszkaniowej.

W tym roku 157 z 197 okręgów szkolnych Oregon poinformował konieczności bezdomnych studentów.

„Niedawny kryzys uderzył wielu naszych rodzin ciężko i zbyt wielu z naszych uczniów nie mają bezpieczeństwo stałego domu lub wiarygodnego następnym posiłkiem”, powiedział Saxton.

W Oregonie, a bielizna wyszczuplająca duże rozmiary na podstawie ustawy o pomocy Bezdomny w McKinney-Vento, okręgi są zobowiązane do wyznaczenia bezdomnych Liaisons, którzy pracują, aby upewnić się, że bezdomni studenci otrzymują pomocy, takich jak bezpłatne lub po obniżonej cenie obiady, ubrania i przybory szkolne i pomagają je połączyć i ich rodzin do zasobów.

W Jackson County, Butte Falls „bezdomnych łącznikowy Bridget McGonagle powiedział The Oregonian że często widzi rodzin podwojeniu na obudowie, a nawet obóz w lesie.
Artykuł dzięki: licówki trójmiasto