Jak zachecic dziecko do czytania w podrozy

Jak zachecic dziecko do czytania w podrozy

Aby w pełni zrozumieć wspomnienia Lady Hyegyong, trzeba najpierw zrozumieć okoliczności polityczne w tym czasie. W tym okresie dynastii Choson istniały dwie główne partie polityczne, iż z Soron i Noron. Korona Książę Sado był na stronie Soron i jego żona, Lady Hyegyong, po ojcu po stronie Noron. Nie był przeznaczony do pewnego stopnia niezgody politycznie małżeństwo od samego początku. Choć Zachodu mogą mieć mieszane opinie na temat Lady Hyegyong, Koreańczyków, w większości wierzą, że Lady Hyegyong wykazały znacznie większe wsparcie dla jej ojca niż kiedykolwiek zrobił dla jej męża, księcia. Po tym wszystkim, że małżeństwo między nimi była decyzja podjęta przez rodziców-nie pożądanych przez jedną z nich.

Lady Hyegyong wielokrotnie podkreśla potrzebę zarzutu przypadku członków jej rodziny, że mogą one być oceniane sprawiedliwie i być przywrócone do ich cześć pośmiertnie. Mimo, że wielokrotnie wyrażał swoje pragnienie naśladowania tronu po śmierci, takich zwrotów jak: „Czułem się osaczony na skraju przepaści bez wyjścia, ale śmierć. To rozwiązanie … skinął z coraz silniejszego odwołania.” (Pg297 ) trzeba mieć wątpliwości co do jej szczerości, jak ona nigdy nie była w stanie spełnić jej „nigdy silną atrakcyjne” pragnienie.

Istnieją dwie postawy, że Koreańczycy mają dotyczące zaangażowania Lady Hyegyong w ruinę tronu Sado: Lady Hyegyong był niewinną ofiarą zawirowań politycznych, która straciła męża i spędził resztę swoich dni w smutku; Lady Hyegyong, w środku władzy politycznej, spowodowała cierpienie męża, aby cieszyć się życiem w luksusie pod panowaniem Wielkiego spadkobiercy. W związku z powyższym, Koreańczycy interpretować tytuł tej książki różnie w zależności od ich widoku. W koreańskim, tytuł do „Memoirs of Lady Hyegyong” jest „Han-jung-nok ‚-‚. Rekord ” Jung”, co oznacza „centrum” i „NOK”, co oznacza Te, które obsługują Lady Hyegyong użyć chiński znak (h) „han’ intencje” oneness’-zinterpretować tytuł jako „Record gorzkich łez. Te, które przeciwdziałać Lady Hyegyong użyć chiński znak ( ‚)’ han’ intencje „leisure’-zinterpretować tytuł jako” zapis pośpiechu Czasu „.

Pamiętniki Lady Hyegyong: JaHyun Kim Haboush

Artykuł dzięki: