Jak zachecic dziecko do zdobywania wiedzy

Jak zachecic dziecko do zdobywania wiedzy Odbyła się w grudniu na Bali. Globalne rozmowy jest bardzo ważne, aby omówić i podjąć strategiczne działania związane z kwestią globalnego ocieplenia i środowiska. Indonezja jest również klasyfikowane jako złe w dziedzinie ochrony środowiska.

Indonezja, w tym czerwone podatnych obszarach w zakresie ochrony środowiska, takich jak nielegalnego wyrębu, górnictwa, zanieczyszczeń przemysłowych i emisji odpadów z pojazdów silnikowych. Ta globalna dyskusja będzie produkować decyzje i strategie są bardzo ważne. Rezultatem będzie zachęcać każdy przywódców państwa i obywateli, aby wspierać i realizować strategiczne działania w celu ograniczenia globalnego ocieplenia do dziś.

Byłem w szoku, gdy czytał gazetę codzienną, National Journal. Na dole kolumny głównej stronie gazety reklam otynkowane na realizację globalnego ocieplenia na Bali później. Z dominującą oferty z jasnozielonym kolorze zbliżonym do spraw środowiska ikona kolor.

Ta reklama print zawiera oświadczenie lub odliczanie dni w grudniu 2007. Te reklamy umieścić również nazwę firmy papierosowy, Sampoerna i mają słowo "zielony", które również mogą być interpretowane w odniesieniu do jednego z głównych produktów papierosa Sampoerna.

Jestem smutny, aby zobaczyć dyskusję na temat globalnego ocieplenia będą musiały uzyskać sponsorowania przez przemysł tytoniowy. Firma i jej zyski są w większości pochodzących z Indonezji ubogich. Może smutek I nadal rozpuścić i być głos utracone i zapomniane w hałaśliwym zawirowań globalnego ocieplenia imprezy późniejszym.

Powinno to być ważna uwaga, sam lustro i staje się pytanie o nas wszystkich. Kwestie środowiskowe są typowe problemy. Odszedł z jego sumieniem i naszego zdrowego rozsądku. Co jest godne globalnego ocieplenia imprezy pochodzi od firmy tytoniowej? Papierosy, jednak toksyny i jedną z głównych przyczyn zgonów.
Artykuł dzięki: