Jakich zakupow lepiej nie robic przez Internet

Ta historia zaczęła się w roku 1998. W tym roku mogą być pisane w najbardziej niefortunne dla przemysłu papierosowego w Ameryce. Prokurator generalny State of Minnesota, USA, Hubert Humphrey III dmuchnął w gwizdek głośny ostrzeżenie dla przemysłu papierosowego. Prokurator Generalny zwrócił się do siedmiu gigantów przemysłu palenia otworzyć wszystkie swoje tajne dokumenty do publicznej wiadomości.http://harmoniasmakow.pl/sosy-ostre Cel, aby znaleźć prawdę.

Dokumenty te są wewnętrzne dokumenty zawierające różne pisma do władz, naukowców, sztuczek medialnych w celu zwiększenia biznesu tytoniowego. Siedem olbrzymich firm, między innymi z Philip Morris Incorporated, RJ Reynolds Tobacco Company, British American Tobacco (BAT), brązowy i Williamson, grupy Ligget oraz Instytutu Tobacco i Rada Badań Tobacco i Lorillard Tobacco Company.

Sądy amerykańskie mają sześć milionów dokumentów z 35 mln stron. Każda strona jest numer plomby i kod prawników przemysł w celu zapewnienia jego autentyczności. Sąd wymaga również stronom przemysłu tytoniowego w celu złożenia dokumentów aż do roku 2008.

Podczas pobytu w Anglii, w górach dokumentów British American Tobacco zazwyczaj przechowywane w magazynie, Guilford, Surrey, Anglia. BAT archiwizacji dokumentów online jest wykonywana przez University of California, San Francisco, Stany Zjednoczone.

Istnieje siedem milionów dokumentów w postaci zeskanowanych dokumentów. I spędził cztery lata dołożyć starań dla ich ciężkiej pracy. Niestety, według Duncan Cambell, amerykańskiego dziennikarza śledczego, który pomógł przeszukiwania dokumentów branżowych dla niepalących, twierdzenie, że istnieje około 181 plików, który zawiera tysiące stron dokumentów zostało utracone. Te brakujące dokumenty nie są jasne i możliwe jest rimbanya związane z regionami innych państw, takich jak Indonezja.

Artykuł dzięki: http://www.mywiemyjak.pl