Zakupy przez Internet – oszczednosc czasu

Zakupy przez Internet - oszczednosc czasu

Z pokoju w hotelu w centrum miasta Dżakarta, Indonezja raport końcowy agencja informacyjna Pena opisuje rozwój przemysłu tytoniowego dziś. Niniejszy raport w postaci 65 stron grubą magazynu z nagłówkiem na pierwszej stronie „Hypocrisy Mity Za przemysłu tytoniowego „.

Pena Indonezja twierdzi raport ten jest na podstawie raportów śledczych w różnych dokumentach branżowych wyszukiwania tytoniowych. obejmuje również dwie płyty CD lub dysk CD, która zawiera tysiące dokumentów międzynarodowych branż w Indonezji. W dokumentach z British American Tobacco lub BAT, Philips Morris i inni.

W warsztatach wzięło udział wśród dziennikarzy i aktywistów zdrowotnych. Mają na celu zapewnić wgląd istnienia tajnych dokumentów związanych z przyjściem gigantów przemysłu tytoniowego świata i jego relacji z Indonezji.

Warsztat ten otrzymał również wsparcie ze strony światowej agencji zdrowia, kto jest przedstawicielem Indonezja, zdrowie IAKMI-Publiczny Specjalistyczny Stowarzyszenie Indonezji i SEATCA-Azji Południowo-Wschodniej Tytoń Kontrola Alliance.

Pena Indonezja pracować przez trzy miesiące i spojrzał za pośrednictwem komputera. Kopanie tysiące dokumentów on-line z siedmiu gigantycznego papierosa rejestrowane w okresie 1960 do początku 2000 roku. Przynajmniej istnieje około 28.000 tysięcy więcej o dokumenty z British American Tobacco lub BAT Indonezji są przechowywane w bibliotekach cyfrowych z University of California, San Francisco, Stany Zjednoczone.

Spacer po odbywać się również w witryny Legacy Tobacco Documents Library, która zawiera dokument wewnętrzny Philips Morris, RJ Reynolds, Lorillard i Brown Williamson. Wynik jest zgłoszone i napisany przez Farid Gaban i Alfian Hamzah z Pena Indonezja agencji prasowej i Mardiyah Chamim tempa Magazine. Zasięg i wsparcie w postaci dotacjami pochodzącymi Niezbędne działania Globalnego Partnerstwa dla antytytoniowej, z siedzibą w Waszyngtonie.

Artykuł dzięki: https://brandformdisplay.pl/scianki/