Jak szukac tanich wycieczek przez Internet

Jak szukac tanich wycieczek przez Internet

Być może, że mogło być najcenniejszym momentem między tobą a twoim dzieckiem w swoim życiu jako ojciec. Kiedy go nie ma, to jest stracona na zawsze. Tak, mogłeś zdobył milion dolarów z utraconą razy uczestniczył ze swoim dzieckiem. Ale może stracić cenny duszy, że milion dolarów nie może kupić i wykupu.internet Hel

To prawda, a prawdziwa miłość nigdy nie jest wygoda. "Och, pozwól mi skończyć pilną pracę przed spędzam trochę czasu z moim dzieckiem! To jest miłość od wygody. Czy to jest miłość? Może dla ciebie. Ale to nie może być nawet blisko Twojego dziecka zawsze czeka. Czy to znaczy, trzeba rzucić wszystko za każdym razem dziecko domaga dla Ciebie? Niekoniecznie. Tylko ty możesz podjąć tę decyzję. Gdy jesteśmy w domu z ciężkim dniu pracy, zmęczony i wyczerpany, to jest tak rozsądne trafić na kanapie i poczytać gazetę lub chwycić pilota do swojego ulubionego programu. Niech matka obsługiwać dziecko. Kładziemy chleb na stole. Zasłużyliśmy położyć z powrotem i spokojnie. Nic dziwnego, że większość dzieci są bliższe ich matki. Nic dziwnego, że tak wiele nastoletnich rodziców rozdrażnienie 'mój nastoletni syn nie słucha już! "

"Gdzie byłeś tato, kiedy chciałem cię zapytać, co jest rurka z gumy, które widziałem w telewizji? "Cóż, muszę dowiedzieć się o siebie, gdy jestem na tyle stary. "Ponieważ jesteś tak zajęty w pracy, muszę znaleźć własną drogę i odkrywania rzeczy sam. Czy to źle?

Ojcze, nie patrzeć wstecz 15 lat od teraz i zastanawiam się, dlaczego dziecko, które do tego czasu będzie nastolatkiem lub starszych, nie będzie z tobą rozmawiać lub przyjść do ciebie po radę. Zbieramy to, co zasialiśmy dziś. Kochaj swoje dziecko z głębi serca i działania. Czas jest jak rzeka, która płynie. Twoje dziecko rośnie przez wiele etapów rozwoju. Każdy etap rozwoju jest wyjątkowy i ma wpływ na który on lub ona będzie.Gdy go nie ma, to przeszłość. Nigdy nie można wrócić i mamy nadzieję, że tam byłeś, kiedy on przechodził coś wtedy. Czas, aby być częścią życia dziecka jest teraz. Kiedy dziecko osiąga nastolatek, albo zostały już ustalone stałe stosunki z nim wtedy i szanse na ustanowienie jednego czym jest fatalna. Tak, Być albo nie być jest rozmowa, jak ojciec dla swojego cennego dziecka.

Jeśli okaże się powyższy artykuł pomocne, prosimy odwiedzić [http://www.tributetomother.com].

Jonas Lee

Artykuł dzięki: