Zakupy przez Internet – bezpieczenstwo zakupow

Zakupy przez Internet - bezpieczenstwo zakupow

Butte Falls w hrabstwie Jackson ma najwyższy procent bezdomności studenta w państwie; 32 z jego 127 uczniów (25 procent) są bezdomni.

Zasoby w Jackson County są rzadkością McGonagle wyjaśnione; schroniska są ograniczone, a spiżarnie żywnościowe mogą sobie pozwolić tylko otworzyć kilka razy w miesiącu.

Pomimo tych ograniczeń, społeczność robi co może, aby pomóc, powiedziała.montaż mebli trójmiasto

„Nie zawsze będziemy mieć więcej miejsc pracy tutaj;. My nie koniecznie będzie miał więcej mieszkań tu więc musimy wziąć niewielką ilość zasobów mamy i starać się zmienić,” powiedział McGonagle ,

Tylko cztery z okręgów szkolnych Oregon – Portland, Portland w Medford, a Reynolds – posiada więcej niż jedną czwartą państwa bezdomnych populacji studentów. W Portland, dzielnica jest tak przeciążony, że planuje się na wynajęcie czwarty czynnik społeczności, aby pomóc bezdomnym zasięgu, zgodnie z federalnym administratora programy Ray DeMarco.

W Reynoldsa School District, który rozciąga się na obszary, w Portland, Gresham, Fairview, Wood Village i Troutdale, prawie 9 procent (nieco ponad 1000) wśród studentów dzielnicy są bezdomni, najwyższy wskaźnik w obszarze metra.

„Nie ma tu jeszcze odzysku”, powiedział Molly Frye, bezdomnych łącznikowy Reynoldsa dzielnicy. „To zupełnie problemem systemowym. Są mniej zasobów, nikt nie ma pracy w rodzinie, jest brak tanich mieszkań. Niektóre dzieci nie mogą nawet dostać się do schronów w tym roku.”

„Mamy wrażenie, że zasoby są rozłożone bardzo cienka,” Jean DeMaster powiedział The Oregonian. Jej non-profit, Human Solutions, zapewnia pomoc mieszkaniową i prowadzi dwa schrony w Portland.

Bezdomni łącznicy poinformować, że znaczenie określenia bezdomnych studentów i świadczenia usług jest oczywiste, akademickim, a badania pokazują, że studenci, którzy zmieniają szkoły wymagają miesięcy, aby nadrobić zaległości.bezdomnych koordynator edukacji Oregonie, Dona Bolt, mówi, że ta gra będzie jeszcze bardziej widoczne w przyszłym roku, kiedy uwalnia liczby bezdomnych z danymi osiągnięć takich jak przerywania i ukończenia kursów państwowe. „Jeżeli dane pomogą nam jeszcze lepiej kierować usługi w stronę dzieci, które potrzebują ich najbardziej,” powiedziała.

„Jeśli można mieć pobyt dziecka w jednej szkole na okres jednego roku,” powiedział Frye, „może stanowić ogromną różnicę.”

The National Alliance to End Bezdomność szacuje, że aż 1,7 mln dzieci uciekiniera z domu lub doświadczenie bezdomności każdego roku, 400000 pozostają bezdomne dłużej niż tydzień.

360 Education Solutions jest grupą zwolennikiem który promuje edukację i rozwój zawodowy nauczycieli w całym kraju.

Artykuł dzięki: